Informacje
Zawory hydrantowe według PN-EN 671/1-2 na ciśnienie robocze 1,2 MPa stosowane są w instalacjach przeciwpożarowych i przemysłowych budynków mieszkalnych i obiektów przemysłowych. Umożliwiają szybkie otwarcie lub zamknięcie przepływu wody.
Służą do pobierania wody z sieci wodociągowej o temperaturze do 40°C.
Zawór hydrantu 25 z wężem hydrantowym 25 i prądownicą stanowi podstawowe wyposażenie szafki hydrantowej. Wyjściowa nasada 25 przewidziana jest do połączenia węża hydrantowego 25.
Parametry

| Zawór ZH-25 | |
| ciśnienie robocze | 2,5 MPa |
| nasada | 25 / 1″ |
| D | 55 mm |
| b | 31 mm |
| d | 18 mm |
| G | 1″ |
| l | 82 mm |
| H | 102,5 – 109,5 mm |
| waga | 0,4 kg |
| materiał | odlew ze stopów aluminiowych głowica – mosiądz uszczelki – guma |
Szczegóły
| Rozmiar nasady |
|---|
GPSR
ENPOL SOWUL, WIEREL SPÓŁKA JAWNA
ul. K. Ciołkowskiego 88/1
15-545 Białystok
biuro@enpol.eu
FAQ
Zapraszamy do wysyłania zapytań na sprzedaz@promot.pl lub kontakt telefoniczny 725 350 750. Można również zadzwonić chętnie pomożemy dobrać odpowiedni produkt. Jako producent posiadamy każdy element z lampy więc jest możliwość dokupienia uszkodzonego lub zniszczonego podzespołu.