Nasada hydrantowa aluminiowa STORZ 75 z gwintem zewnętrznym 2 1/2″
Na stanie
Dostawa
Darmowa wysyłka od 300 zł
Cena brutto: 25,00 zł
Informacje
Nasada hydrantowa STORZ 75 mm
Nasada hydrantowa 110 mm z gwintem zewnętrznym 4″ to solidny element armatury przeciwpożarowej, przeznaczony do szybkiego i szczelnego łączenia instalacji zakończonych gwintem wewnętrznym z systemem szybkozłączy STORZ. Dzięki swojej konstrukcji umożliwia sprawne podłączenie węży, pomp oraz innych urządzeń pracujących przy dużych przepływach wody.
Nasada jest wykonana z wytrzymałego aluminium nasada zatem łączy niską wagę z wysoką odpornością na korozję i uszkodzenia mechaniczne. Zastosowana uszczelka zapewnia szczelność nawet przy intensywnej eksploatacji, co ma kluczowe znaczenie w systemach przeciwpożarowych oraz instalacjach przemysłowych.
Standard STORZ umożliwia szybkie połączenie bez użycia narzędzi – wystarczy obrót, aby uzyskać pewne i trwałe złącze. Dzięki temu nasada sprawdza się zarówno w działaniach straży pożarnej, jak i w systemach odwadniających, rolnictwie czy przemyśle.
Co ciekawe, złącza STORZ są tzw. „bezpłciowe” – każda końcówka pasuje do każdej, co eliminuje problem niedopasowania i przyspiesza działania ratownicze.
Zastosowanie
- instalacje hydrantowe i PPOŻ
- pompy, motopompy i autopompy
- systemy przemysłowe i wodne
- odwadnianie i transport cieczy
Najważniejsze zalety
- szybkie łączenie w systemie STORZ
- wysoka szczelność i niezawodność
- odporność na korozję i warunki atmosferyczne
- lekka, aluminiowa konstrukcja
Parametry

| Nasada STORZ 75 – GZ 2 1/2″ | |
| rozmiar | 75 |
| system | STORZ |
| gwint zewnętrzny | G 2 1/2″ |
| średnica (a) | 126 mm |
| rozstaw zaczepów (b) | 89 mm |
| wysokość (L) | 39 mm |
| ciśnienie robocze | 16 bar |
| wytrzymałość zaczepów | 3,5 MPa |
| materiał | aluminium |
| uszczelnienie | gumowe |
| waga | 0,42 kg |
Szczegóły
| Waga | 0,42 kg |
|---|---|
| Wymiary | 126 × 126 × 52 mm |
| Rozmiar nasady | |
| Typ gwintu | zewnętrzny |
| Rozmiar gwintu | 2 1/2" |
GPSR
MIM Firma Handlowo – Usługowa Marek Sujeta
ul. Przemysłowa 11
15-528 Sowlany
NIP: 542-216-76-30
biuro@mimbialystok.pl
FAQ
Zapraszamy do wysyłania zapytań na sprzedaz@promot.pl lub kontakt telefoniczny 725 350 750. Można również zadzwonić chętnie pomożemy dobrać odpowiedni produkt. Jako producent posiadamy każdy element z lampy więc jest możliwość dokupienia uszkodzonego lub zniszczonego podzespołu.