Lampa zespolona tylna lewa LT-50/L
Na stanie
Lampy i klosze firmy PROMOT polecane są do pojazdów samochodowych, przyczep, ciągników i maszyn rolniczych, a także pasjonatom motoryzacji ceniących sobie oryginalność w niskiej cenie.
Dostawa
Darmowa wysyłka od 300 zł
Cena brutto: 77,93 zł
Informacje
To bardzo popularna a jednocześnie solidna lampa żarówkowa tylna. Używana była przez wielu producentów pojazdów na pierwszy montaż. Jej doskonała jakość jest potwierdzona wieloletnim doświadczeniem.
Funkcje lampy LT-50/L:
- światło pozycyjne tylne
- światło hamowania
- światło cofania
- światło kierunku jazdy
- światło przeciwmgłowe
- światło odblaskowe
Lampa polecana do takich samochodów jak:
- Polonez Truck
- Daewoo Lublin
- do naczep i przyczep firmy Star i Jelcz
- a także do innych pojazdów.
Do lampy pasują żarówki: 3 x P21W, 1 x P21/5W.
Lampa sprzedawana bez żarówek
Produkt polski w całości wykonany i montowany w naszym Zakładzie przez wykwalifikowaną kadrę pracowników, daje gwarancję jakości produktu. Europejska wersja lampy gwarantuje zgodność z normami bezpieczeństwa UE.
Dzięki lampie LT-50/L pojazdy będą widoczne na drodze, co zwiększa bezpieczeństwo i minimalizując ryzyko wypadku.
Parametry:

| Lampa tylna lewa LT-50/L | |
| Długość | 396 mm |
| Wysokość | 104 mm |
| Głębokość | 87 mm |
| Rozstaw otworów montażowych | 160 mm |
| Gwint śruby montażowej | M8 |
| Napięcie pracy | 12V lub 24V DC |
| Sposób podłączenia | przewody podłączone bezpośrednio do styków lampy |
| Temperatura pracy | -30°C do +50°C |
Szczegóły
| Wymiary | 396 × 101 × 105 mm |
|---|---|
| Opis | Lampa tylna zespolona lewa. |
| Indeks wyrobu | 11101050001 |
| Mocowanie | |
| Żarówki |
GPSR
Promot sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 11
15-528 Sowlany
www.promot.pl
FAQ
Zapraszamy do wysyłania zapytań na sprzedaz@promot.pl lub kontakt telefoniczny 725 350 750. Można również zadzwonić chętnie pomożemy dobrać odpowiedni produkt. Jako producent posiadamy każdy element z lampy więc jest możliwość dokupienia uszkodzonego lub zniszczonego podzespołu.
Jeżeli to przyczepa istniejąca można wysłać zdjęcie a my dopasujemy produkt ważne jest podłączenie. Wyślij nam jak najwięcej informacji (zdjęcia, wymiary itp.) a my dopasujemy odpowiedni produkt.