Urządzenie gaśnicze 6x VER-DIS do baterii litowych
Gaśnice proszkowe to podstawowe zabezpieczenia przeciwpożarowe. Za ich pomocą możliwe jest zwalczanie pożarów ciał stałych, cieczy oraz gazów.
Dostawa
Darmowa wysyłka od 300 zł
1 dzień roboczy
Cena brutto: 1300,00 zł
2 w magazynie (może być zamówiony)
Informacje
Gaśnica VER-DIS 6x do baterii litowych – skuteczna ochrona Li-Ion
Zabezpiecz swoje mienie przed jednym z najtrudniejszych do opanowania zagrożeń – pożarem baterii litowo-jonowych. Urządzenie gaśnicze VER-DIS 6x zostało zaprojektowane specjalnie do gaszenia akumulatorów Li-Ion, które w przypadku uszkodzenia mogą gwałtownie się zapalić i stanowić poważne zagrożenie.
Zastosowany innowacyjny środek gaśniczy skutecznie schładza baterię, tłumi płomienie oraz tworzy warstwę izolującą, ograniczając dostęp tlenu i zapobiegając ponownemu zapłonowi.
👉 🔋 Skuteczne gaszenie baterii litowych
Urządzenie umożliwia szybkie opanowanie pożaru i ograniczenie jego rozprzestrzeniania już w początkowej fazie. Doskonale sprawdza się w przypadku:
- hulajnóg elektrycznych
- rowerów elektrycznych
- elektronarzędzi akumulatorowych
- magazynów baterii i sprzętu elektronicznego
- stref ładowania urządzeń
Pożary baterii litowo-jonowych są trudne do ugaszenia tradycyjnymi gaśnicami – VER-DIS eliminuje to ryzyko, zapewniając skuteczne chłodzenie ogniw.
✅ Najważniejsze zalety
- specjalistyczne urządzenie do baterii litowo-jonowych
- szybkie schładzanie ogniw i tłumienie płomieni
- ograniczenie ryzyka ponownego zapłonu
- skuteczność przy urządzeniach do 1000 V
- łatwa i ergonomiczna obsługa
- zawór ze wskaźnikiem ciśnienia
- możliwość kontrolowania strumienia gaśniczego
🛡️ Postaw na specjalistyczne rozwiązanie
W przypadku baterii Li-Ion liczy się szybka reakcja i odpowiedni środek gaśniczy. VER-DIS 6x został stworzony właśnie do tego typu zagrożeń – zapewnia skuteczne działanie tam, gdzie standardowe gaśnice zawodzą.
Parametry
Urządzenie gaśnicze UGW-6x A/ VER-DIS |
|
| Środek gaśniczy | VERDIS |
| Masa środka gaśniczego | 6 l |
| Masa całkowita | 11,5 kg |
| Całkowita wysokość | 502 mm |
| Średnica zbiornika | 160 mm |
| Maks. napięcie gaszonego urządzenia: | 1000 V |
| Zakres temperatur stosowania | +5 °C / +60 °C |
| Jakość i bezpieczeństwo | Produkowana zgodnie z wymaganiami rynku krajowego i unijnego w oparciu o certyfikowany system jakości ISO 9001. Spełnia wymagania Dyrektywy Bezpieczeństwa PED 2014/68/UE. |
| Gwarancja | 2 lata |
Urządzenie gaśnicze VER-DIS do gaszenia pożarów:

materiałów stałych (np. drewna, papieru, tkaniny)

baterii litowo-jonowych
Instrukcja obsługi urządzeń gaśniczych VER-DIS
Urządzenia gaśnicze VER-DIS nie są gaśnicami w rozumieniu przepisów prawa
Szczegóły
| Waga | 11,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 160 × 160 × 502 mm |
| Środek gaśniczy | LITHALEX 7 |
| Masa środka gaśniczego | 2 kg |
GPSR
FAQ
Zapraszamy do wysyłania zapytań na sprzedaz@promot.pl lub kontakt telefoniczny 725 350 750. Można również zadzwonić chętnie pomożemy dobrać odpowiedni produkt. Jako producent posiadamy każdy element z lampy więc jest możliwość dokupienia uszkodzonego lub zniszczonego podzespołu.
