Gaśnica przewoźna śniegowa CO2 20 kg B/E
Produkt dostępny na zamówienie
Zaprojektowana zwłaszcza do zabezpieczania pomieszczeń w przemyśle petrochemicznym.
Dostawa
Darmowa wysyłka od 300 zł
2 – 3 dni robocze
Cena brutto: 4305,00 zł
Produkt dostępny na zamówienie
Informacje
Gaśnica przewoźna CO2 20 kg B/E używana jest w energetyce, przemyśle petrochemicznym, chemicznym. Znajduje zastosowanie w magazynach cieczy i gazów palnych, lakierni oraz hal przemysłowych. Jest bardzo skuteczna podczas gaszenia pożarów w pomieszczeniach.
Model 20 kg w wersji E umożliwia bezpieczne gaszenie urządzeń elektrycznych pod napięciem aż do 245000 V, co czyni go rozwiązaniem przeznaczonym do najbardziej wymagających środowisk pracy.
⚡ Wysokonapięciowe zastosowania
Urządzenie zostało przystosowane do pracy w miejscach, gdzie występują instalacje o bardzo wysokim napięciu. Dzięki temu sprawdza się nie tylko w standardowych zastosowaniach, ale również w:
- rozdzielniach wysokiego napięcia
- zakładach energetycznych
- stacjach transformatorowych
- przemyśle ciężkim i produkcyjnym
Kluczowe cechy Gaśnicy przewoźnej CO2 20kg B/E:
- skuteczność gaszenia
- łatwość obsługi
- poręczny wózek ułatwiający transport urządzenia
- długi, gumowy wąż (5m) zakończony prądownicą
- bezszwowy zbiornik pokryty trwałą powłoką lakierniczą
Gaśnica przewoźna CO2 20kg B/E produkowana zgodnie z przepisami rynku krajowego i unijnego w oparciu o certyfikowany system jakości ISO 9001.
Spełnia wymagania normy PN-EN 1866-1 oraz Dyrektywy Bezpieczeństwa PED 2014/68/UE.
Parametry
Gaśnica przewoźna CO2 20kg B/E |
|
| Skuteczność gaszenia | 89B |
| Masa środka gaśniczego | 20 kg |
| Czynnik roboczy | CO2 |
| Czas działania | min. 18 s |
| Ciśnienie próbne | 320 bar |
| Zakres temperatur stosowania | -20 °C / +60 °C |
| Masa całkowita | ~73 kg |
| Maks. napięcie gaszonego urządzenia | 245000 V |
| Całkowita wysokość | 1060 mm |
| Całkowita długość | 450 mm |

Pożary cieczy i materiałów topiących się (np. benzyny, farb)
Rodzaje gaśnic
Szczegóły
| Waga | 73 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1060 × 450 × 450 mm |
| Środek gaśniczy | proszek ABC |
GPSR
FAQ
Zapraszamy do wysyłania zapytań na sprzedaz@promot.pl lub kontakt telefoniczny 725 350 750. Można również zadzwonić chętnie pomożemy dobrać odpowiedni produkt. Jako producent posiadamy każdy element z lampy więc jest możliwość dokupienia uszkodzonego lub zniszczonego podzespołu.