Gaśnica śniegowa 2 kg CO2 B/MP z dozorem UDT
Na stanie
Gaśnica śniegowa 2 kg z dopuszczeniem UDT sprawdza się przy sprzętach wrażliwych na pył i wszelkiego rodzaju zabrudzenia. Ta gaśnica nie pozostawia żadnych śladów na gaszonych przedmiotach – zmniejsza stężenie tlenu w powietrzu, blokując rozprzestrzenianie się ognia.
Dostawa
Darmowa wysyłka od 300 zł
1 dzień roboczy
Cena brutto: 290,44 zł
Informacje
Gaśnica śniegowa 2 kg z dopuszczeniem UDT sprawdza się przy sprzętach wrażliwych na pył i wszelkiego rodzaju zabrudzenia. Ta gaśnica nie pozostawia żadnych śladów na gaszonych przedmiotach i zmniejsza stężenie tlenu w powietrzu, blokując rozprzestrzenianie się ognia.
Gaśnica śniegowa 2 kg z dopuszczeniem UDT– Jak działa?
Dwutlenek węgla zmagazynowany w gaśnicy 2 kg pochłania część tlenu oraz obniża temperaturę gaszonego sprzętu do -78 °C, pokrywając go warstwą suchego lodu. Warto zatem pamiętać, że gaśnica ta nie może służyć do gaszenia ubrań lub ludzi.
Zastosowanie
Gaśnice śniegowe dobrze spełnią swoją rolę w przypadku gaszenia
- komputerów,
- telewizorów,
- głośników,
- i innych sprzętów podpiętych do wysokiego napięcia.
Gaśnica śniegowa 2 kg B/MP do gaszenia pożarów:

cieczy i materiałów topiących się (np. benzyny, farb)
W skład zestawu wchodzą:
▪ Gaśnica śniegowa (2 kg) z wydaną decyzją UDT potrzebną do zgłoszenia.
Gaśnica posiada dozór UDT. Butla posiada decyzję Urzędu Dozoru Technicznego z 10 letnią legalizacją !!
Parametry
Gaśnica śniegowa 2 kg B/MP UDT |
|
| Skuteczność gaśnicza | 34B |
| Środek gaśniczy | CO2 |
| Masa środka gaśniczego | 2 kg |
| Masa całkowita | 7 kg |
| Całkowita wysokość | 543 mm |
| Średnica zbiornika | 105 mm |
| Maks. napięcie gaszonego urządzenia | 1000 V |
| Zakres temperatur stosowania | -30 °C / +60 °C |
| Jakość i bezpieczeństwo | Produkowana zgodnie z wymaganiami rynku krajowego i unijnego w oparciu o certyfikowany system jakości ISO 9001. Spełnia wymagania normy europejskiej EN3 oraz Dyrektywy Bezpieczeństwa PED 2014/68/UE. Posiada wydaną decyzję UDT potrzebną do zgłoszenia gaśnicy. |
| Data produkcji | 2026 |
| Gwarancja | 2 lata |
Rodzaje gaśnic
Szczegóły
| Waga | 7 kg |
|---|---|
| Wymiary | 105 × 105 × 543 mm |
| Środek gaśniczy | CO2 |
GPSR
FAQ
Zapraszamy do wysyłania zapytań na sprzedaz@promot.pl lub kontakt telefoniczny 725 350 750. Można również zadzwonić chętnie pomożemy dobrać odpowiedni produkt. Jako producent posiadamy każdy element z lampy więc jest możliwość dokupienia uszkodzonego lub zniszczonego podzespołu.