Gaśnica przewoźna proszkowa 25 kg ABC
Produkt dostępny na zamówienie
Zaprojektowana dla zabezpieczania pomieszczeń, w których składowane są materiały łatwopalne jak papiery, tworzywa sztuczne, włókiennicze oraz suche drewno.
Szeroko stosowana w dużych zakładach pracy i na stacjach benzynowych.
Dostawa
Darmowa wysyłka od 300 zł
Cena brutto: 1931,10 zł
Produkt dostępny na zamówienie
Informacje
Gaśnica przewoźna proszkowa 25 kg ABC przeznaczona jest do gaszenia pożarów z grup A, B oraz C. Jest szczególnie wskazana do takich punktów, jak stacje benzynowe, fabryki, zakłady przemysłowe, w których znajdują się szczególnie łatwopalne materiały
Kluczowe cechy Gaśnicy przewoźnej proszkowej 25 kg ABC:
- skuteczność gaszenia
- łatwość obsługi
- możliwość czasowego przerwania gaszenia
- długi, gumowy wąż (5m) zakończony prądownicą
- zawór odcinający ze wskaźnikiem ciśnienia
- zawór z bezpiecznikiem ciśnieniowym.
- stalowa, pokryty farbą poliestrową odporną na promienie UV
- możliwość napełnienia
Gaśnica przewoźna proszkowa 25kg ABC produkowana zgodnie z przepisami rynku krajowego i unijnego w oparciu o certyfikowany system jakości ISO 9001.
Spełnia wymagania normy PN-EN 1866-1 oraz Dyrektywy Bezpieczeństwa PED 2014/68/UE.
Parametry
Gaśnica przewoźna proszkowa 25 kg ABC |
|
| Skuteczność gaszenia | A IIB C |
| Masa środka gaśniczego | 25 kg |
| Czynnik roboczy | N2 |
| Czas działania | min. 15 s |
| Ciśnienie próbne | 31 bar |
| Ciśnienie robocze | 16 bar |
| Zakres temperatur stosowania | -20 °C / +60 °C |
| Masa całkowita | ~42 kg |
| Maks. napięcie gaszonego urządzenia | 1000 V |
| Całkowita wysokość | 967 |
| Całkowita długość | 408 mm |
Gaśnica AP-25X ABC do gaszenia pożarów:

materiałów stałych (np. drewna, papieru, tkaniny)

cieczy i materiałów topiących się (np. benzyny, farb)

gazów palnych
Szczegóły
| Waga | 42 kg |
|---|---|
| Wymiary | 967 × 408 × 408 mm |
| Środek gaśniczy | proszek ABC |
| Grupa pożarowa | A – materiały stałe, B – ciecze i materiały topiące się, C – gazy palne, E – urządzenia pod napięciem |
| Masa środka gaśniczego | 25 kg |
| Typ gaśnicy | proszkowa |
GPSR
FAQ
Zapraszamy do wysyłania zapytań na sprzedaz@promot.pl lub kontakt telefoniczny 725 350 750. Można również zadzwonić chętnie pomożemy dobrać odpowiedni produkt. Jako producent posiadamy każdy element z lampy więc jest możliwość dokupienia uszkodzonego lub zniszczonego podzespołu.