Gaśnica proszkowa 9 kg ABC GP9x
Na stanie
Gaśnica proszkowa 9 kg zaprojektowana specjalnie dla zabezpieczania kotłowni, garaży, a także warsztatów i firm.
Dostawa
Darmowa wysyłka od 300 zł
2 – 3 dni robocze
Cena brutto: 250,00 zł
Informacje
Gaśnica 9 kg — skuteczna gaśnica do garaży i kotłowni
Masa gaśnicy proszkowej to 9,3 kg, a więc jest to niewiele więcej niż masa samego środka gaśniczego 9 kg proszku ABC. Jest to profesjonalny sprzęt, jednak może być również używany przez osoby bez specjalnego przeszkolenia. Gaśnica proszkowa 9 kg jest prosta i intuicyjna w obsłudze, co jest szczególnie ważne w przypadku nagłego wystąpienia pożaru. Cechuje się największą możliwą skutecznością gaśniczą dla tego typu gaśnic.
Gaśnicę ABC 9 kg możesz ustawić w miejscu, w którym występuje największe potencjalne zagrożenie, żeby mieć ją zawsze pod ręką. Do zestawu dołączamy także wieszak metalowy, który jest odpowiedni do masy i rozmiarów gaśnicy.
W skład zestawu wchodzą:
▪ Gaśnica proszkowa (9 kg).
Gaśnica proszkowa do gaszenia pożarów:

materiałów stałych (np. drewna, papieru, tkaniny)

cieczy i materiałów topiących się (np. benzyny, farb)

gazów (np. gazu miejskiego, metanu, propan)

urządzeń elektrycznych do 1000 V (np. żelazka). (np. gazu miejskiego, metanu, propan)
Parametry
Gaśnica proszkowa 9 kg ABC GP9x |
|
|---|---|
| Skuteczność gaśnicza: | 55A 233B C |
| Środek gaśniczy: | FUREX S ABC |
| Masa środka gaśniczego: | 9 kg |
| Masa całkowita: | 14 kg |
| Całkowita wysokość: | 588 mm |
| Średnica zbiornika: | 185 mm |
| Maks. napięcie gaszonego urządzenia: | 1000 V |
| Zakres temperatur stosowania: | -30 °C / +60 °C |
| Jakość i bezpieczeństwo: | Produkowana zgodnie z wymaganiami rynku krajowego i unijnego w oparciu o certyfikowany system jakości ISO 9001. Spełnia wymagania normy europejskiej EN3 oraz Dyrektywy Bezpieczeństwa PED 2014/68/UE. |
| Kod EAN: | 5907620602346 |
| Gwarancja: | 2 lata |
Rodzaje gaśnic
</div
Szczegóły
| Waga | 14 kg |
|---|---|
| Wymiary | 200 × 200 × 600 mm |
| Środek gaśniczy | proszek ABC |
GPSR
FAQ
Zapraszamy do wysyłania zapytań na sprzedaz@promot.pl lub kontakt telefoniczny 725 350 750. Można również zadzwonić chętnie pomożemy dobrać odpowiedni produkt. Jako producent posiadamy każdy element z lampy więc jest możliwość dokupienia uszkodzonego lub zniszczonego podzespołu.