Gaśnica proszkowa 9 kg ABC z wieszakiem, GP-9x ABC – Bodtech
Gaśnica proszkowa 9 kg zaprojektowana specjalnie dla zabezpieczania kotłowni, garaży, a także warsztatów i firm.
Dostawa
Darmowa wysyłka od 300 zł
Cena brutto: 144,00 zł
2 w magazynie (może być zamówiony)
Informacje
Gaśnica ABC 9 kg — skuteczna gaśnica do garaży i kotłowni
Jest to profesjonalny sprzęt, jednak może być również używany przez osoby bez specjalnego przeszkolenia. Gaśnica proszkowa 9 kg jest prosta i intuicyjna w obsłudze, co jest szczególnie ważne w przypadku nagłego wystąpienia pożaru. Cechuje się największą możliwą skutecznością gaśniczą dla tego typu gaśnic.
Gaśnicę ABC 9 kg możesz ustawić w miejscu, w którym występuje największe potencjalne zagrożenie, żeby mieć ją zawsze pod ręką. Do zestawu dołączamy także wieszak metalowy, który jest odpowiedni do masy i rozmiarów gaśnicy.
W skład zestawu wchodzą:
- Gaśnica proszkowa (9 kg) z manometrem
- wieszak
Gaśnica proszkowa do gaszenia pożarów:

materiałów stałych (np. drewna, papieru, tkaniny)

cieczy i materiałów topiących się (np. benzyny, farb)

gazów (np. gazu miejskiego, metanu, propan)

urządzeń elektrycznych do 1000 V (np. żelazka). (np. gazu miejskiego, metanu, propan)
Parametry
Gaśnica proszkowa GP-9x ABC 40% |
|
| Skuteczność gaszenia | 43A, 233B, C |
| Pojemność | 11,2 l |
| Czynnik roboczy | N2 |
| Ciśnienie max | 18 bar |
| Ciśnienie próbne | 30 bar |
| Środek gaśniczy | proszek ABC (40% zawartości substancji aktywnej w proszku gaśniczym) |
| Zawór bezpieczeństwa | mosiężny z manometrem |
| Gwint szyjki zbiornika | M30 x 1,5 |
| Masa całkowita | ~13,4 kg |
| Certyfikaty | CE, BSI, CNBOP, MPA |
| Wysokość zbiornika | 585 mm |
| Średnica zbiornika | 184 mm |
| Kolor zbiornika | RAL 3000 |
Produkt z atestem NIZP PZH – PIB
Rok produkcji: bieżący
Szczegóły
| Waga | 13,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 184 × 184 × 585 mm |
| Środek gaśniczy | proszek ABC |
| Grupa pożarowa | A – materiały stałe, B – ciecze i materiały topiące się, C – gazy palne, E – urządzenia pod napięciem |
| Masa środka gaśniczego | 9 kg |
| Typ gaśnicy | proszkowa |
GPSR
Luxecasting Poland Bodtech Sp. z o.o.
ul. Mszańska 1A
44-304 Wodzisław Śląski
bodtech@luxecasting.com
FAQ
Zapraszamy do wysyłania zapytań na sprzedaz@promot.pl lub kontakt telefoniczny 725 350 750. Można również zadzwonić chętnie pomożemy dobrać odpowiedni produkt. Jako producent posiadamy każdy element z lampy więc jest możliwość dokupienia uszkodzonego lub zniszczonego podzespołu.