Gaśnica proszkowa 6 kg ABC GP6x
Na stanie
Gaśnica proszkowa 6 kg zaprojektowana specjalnie dla zabezpieczania kotłowni, garaży, a także warsztatów i firm. Może być używana również w samochodach ciężarowych.
Dostawa
Darmowa wysyłka od 300 zł
Cena brutto: 169,00 zł
Informacje
Gaśnica proszkowa 6 kg
Potrzebujesz skutecznego sprzętu gaśniczego? Gaśnica 6 kg sprawdzi się doskonale w miejscach, w których ryzyko wystąpienia pożaru jest największe. Jest przeznaczona przede wszystkim do kotłowni lub garażu, lecz przyda się także w przydomowym warsztacie. Wybierz gaśnicę proszkową 6 kg i zabezpiecz się przed nieprzewidzianymi wypadkami w codziennych sytuacjach.
Gaśnice proszkowe GP-6x ważą 9,3 kg i zawierają uniwersalny środek gaśniczy (6 kg proszku ABC). Są na tyle proste i intuicyjne w obsłudze, że może z nich korzystać każda osoba dorosła — nawet bez specjalnego przeszkolenia. Sprzęt warto zawiesić w dobrze widocznym miejscu, w którym ryzyko wystąpienia niebezpieczeństwa jest największe.
W skład zestawu wchodzą:
- Gaśnica proszkowa (6 kg) z manometrem
Parametry
Gaśnica proszkowa 6kg ABC |
|
| Skuteczność gaszenia | 55A, 233B, C |
| Masa środka gaśniczego | 6 kg |
| Czynnik roboczy | N2 |
| Czas działania | min. 15 s |
| Ciśnienie próbne | 27 bar |
| Ciśnienie robocze | 15 bar |
| Zakres temperatur stosowania | -30 °C / +60 °C |
| Masa całkowita | ~9,3 kg |
| Maks. napięcie gaszonego urządzenia | 1000 V |
| Całkowita wysokość | 496 mm |
| Całkowita długość | 160 mm |
Gaśnica proszkowa do gaszenia pożarów

materiałów stałych (np. drewna, papieru, tkaniny)

cieczy i materiałów topiących się (np. benzyny, farb)

gazów (np. gazu miejskiego, metanu, propan)

urządzeń elektrycznych do 1000 V (np. żelazka). (np. gazu miejskiego, metanu, propan)
Szczegóły
| Waga | 9,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 200 × 200 × 500 mm |
| Środek gaśniczy | proszek ABC |
| Grupa pożarowa | A – materiały stałe, B – ciecze i materiały topiące się, C – gazy palne, E – urządzenia pod napięciem |
| Masa środka gaśniczego | 6 kg |
| Typ gaśnicy | proszkowa |
GPSR
FAQ
Zapraszamy do wysyłania zapytań na sprzedaz@promot.pl lub kontakt telefoniczny 725 350 750. Można również zadzwonić chętnie pomożemy dobrać odpowiedni produkt. Jako producent posiadamy każdy element z lampy więc jest możliwość dokupienia uszkodzonego lub zniszczonego podzespołu.