Gaśnica domowa 1 AF
Na stanie
Zaprojektowana dla zabezpieczania pomieszczeń, w których występuje szczególne zagrożenie pożarami olejów i tłuszczów jadalnych. Szeroko stosowana w gastronomii, ale także do zabezpieczania obiektów użyteczności publicznej, pomieszczeń biurowych, produkcyjnych, szkół, magazynów cieczy palnych, portów lotniczych. W porównaniu z gaśnicami proszkowymi gaśnice płynowe są bardziej ekologiczne, a czyszczenie pomieszczeń po użyciu środka gaśniczego jest znacznie łatwiejsze.
Dostawa
Darmowa wysyłka od 300 zł
1 dzień roboczy
Cena brutto: 67,00 zł
Informacje
Gaśnica Domowa 1 umożliwia szybką reakcję w początkowej fazie pożaru. To sprzęt, który powinien znaleźć się w każdym domu lub mieszkaniu.
Gaśnica domowa Ogniochron to produkt niezwykle łatwy w obsłudze, nawet dla osób, które do tej pory nie miały doświadczenia z tego typu sprzętem. Ułatwia to błyskawiczne działanie w sytuacji zagrożenia.
Poza tym istotą tej gaśnicy jest to, że nie powoduje żadnych szkód w miejscu użycia dzięki zastosowaniu specjalnej substancji gaśniczej. Unikalne cechy gaśnicy domowej 1 Ogniochron obejmują nie tylko jej efektywne działanie gaśnicze, ale również kompaktowe rozmiary i elegancki design, który wpisuje się we wnętrza różnego rodzaju.
Gaśnica domowa Ogniochron – zamów już dziś
Sklep z gaśnicami Ogniochron to miejsce, w którym można znaleźć także wiele innych produktów, które z pewnością spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Polecamy również gaśnice do salonu, gaśnice do sypialni oraz gaśnice wodno-mgłowe, które są doskonałym uzupełnieniem asortymentu dla tych, którzy pragną zwiększyć bezpieczeństwo w swoim domu.
Gaśnica domowa 1 – bezpieczeństwo w Twoim domu
Głównym zastosowaniem gaśnicy domowej 1 Ogniochron jest zwalczanie początkowych stadiów pożarów. Urządzenie niezwykle skutecznie gasi ogień, jednocześnie nie powodując szkód w miejscu użytkowania. Dzięki jej wykorzystaniu, możliwe jest zminimalizowanie ryzyka większego pożaru. To produkt, który wyróżnia się na tle konkurencji ze względu na swoją skuteczność, łatwość obsługi i elegancki design.
Gaśnica domowa 1 Ogniochron zapewnia poczucie bezpieczeństwa dla Ciebie i Twojej rodziny.
✅ Zalety gaśnicy domowej 1 AF
- skuteczna w gaszeniu tłuszczów (np. oleju na patelni)
- bezpieczna do użycia w kuchni i pomieszczeniach domowych
- nie powoduje dużych zabrudzeń po użyciu (lepsza niż proszkowa)
- nadaje się do gaszenia materiałów stałych (np. drewno, papier)
- może być stosowana przy urządzeniach elektrycznych
- lekka i poręczna – łatwa do przechowywania i użycia
- intuicyjna obsługa – nie wymaga specjalistycznego szkolenia
- ekologiczny środek gaśniczy (na bazie płynu)
- idealna do mieszkania, kuchni, biura lub kampera
Gaśnica domowa 1 do gaszenia pożarów:

materiałów stałych (np. drewna, papieru, tkaniny)

tłuszczów i olejów jadalnych (np. oleju na patelni).

urządzeń elektrycznych do 1000 V (np. żelazka).
Parametry
Urządzenie gaśnicze UGPN-1XAF |
|
| Skuteczność gaśnicza: | 3A 5F |
| Środek gaśniczy: | FUREX CASA BIO |
| Masa środka gaśniczego: | 0,7 l |
| Masa całkowita: | 1,6 kg |
| Całkowita wysokość: | 286 mm |
| Średnica zbiornika: | 86 mm |
| Maks. napięcie gaszonego urządzenia: | 1000 V |
| Zakres temperatur stosowania: | -30 °C / +60 °C |
| Jakość i bezpieczeństwo: | Produkowana zgodnie z wymaganiami rynku krajowego i unijnego w oparciu o certyfikowany system jakości ISO 9001. |
| Kod EAN: | 5907620600892 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Szczegóły
| Waga | 1,6 kg |
|---|---|
| Wymiary | 90 × 90 × 286 mm |
| Środek gaśniczy | woda zdemineralizowana |
GPSR
FAQ
Zapraszamy do wysyłania zapytań na sprzedaz@promot.pl lub kontakt telefoniczny 725 350 750. Można również zadzwonić chętnie pomożemy dobrać odpowiedni produkt. Jako producent posiadamy każdy element z lampy więc jest możliwość dokupienia uszkodzonego lub zniszczonego podzespołu.