Agregat pianowy 20 l, AWP-20X
Produkt dostępny na zamówienie
Zaprojektowane głównie do zabezpieczania pomieszczeń w przemyśle petrochemicznym.
Dostawa
Darmowa wysyłka od 300 zł
2 – 3 dni robocze
Cena brutto: 2669,10 zł
Produkt dostępny na zamówienie
Informacje
Agregat pianowy 20l jest urządzeniem gaśniczym używanym na stacjach benzynowych, w przemyśle petrochemicznym i chemicznym. Znajduje zastosowanie w magazynach łatwopalnych cieczy i paliw płynnych. Jest bardzo skuteczny podczas gaszenia pożarów miejscach składowania materiałów łatwopalnych jak papier, tworzywa sztuczne czy drewno.
Kluczowe cechy Agregatu pianowego 20l:
- skuteczność gaszenia
- łatwość obsługi
- zawór bezpieczeństwa
- poręczny wózek ułatwiający transport urządzenia
- długi, gumowy wąż (5m) zakończony prądownicą
- stalowy zbiornik pokryty trwałą powłoką lakierniczą
Agregat pianowy 20l nie posiada świadectwa dopuszczenia i jest dodatkowym elementem wyposażenia zabezpieczającego.
Parametry
Agregat pianowy 20 l |
|
| Masa środka gaśniczego | 20 kg |
| Czynnik roboczy | N2 |
| Ciśnienie robocze | 16 bar |
| Zakres temperatur stosowania | +5 °C / +60 °C |
| Masa całkowita | ~41 kg |
| Całkowita wysokość | 967 mm |
| Całkowita długość | 408 mm |
Do gaszenia pożarów:

materiałów stałych (np. drewna, papieru, tkaniny)

cieczy i materiałów topiących się (np. benzyny, farb)
Szczegóły
| Waga | 41 kg |
|---|---|
| Wymiary | 967 × 408 × 408 mm |
GPSR
FAQ
Zapraszamy do wysyłania zapytań na sprzedaz@promot.pl lub kontakt telefoniczny 725 350 750. Można również zadzwonić chętnie pomożemy dobrać odpowiedni produkt. Jako producent posiadamy każdy element z lampy więc jest możliwość dokupienia uszkodzonego lub zniszczonego podzespołu.